Współpraca

Ten blog poświęcony jest modzie głównie damskiej, którą proponuję na codzień, czy różne inne okazje. Dodaję również zdjęcia z różnych wyjazdów jak i recenzje kosmetyków. Interesuję się również fotografią i różnymi metodami plastycznymi, często dzielę się tym wszystkim w social mediach , zwłaszcza na instagramie:

Jest to dla mnie wielka satysfakcja mogąc robić coś więcej i się wyróżniać z pośród innych dziewczyn mając jakiś dodatkowy cel. Zakładając blog mam nadzieję, że coś osiągnę co będzie, dla mnie ważne, a przede wszystkim pomoże innym dziewczynom/kobietom sięgać po marzenia.

Jestem otwarta na różne typy współpracy od tematyki modowej, po fotografię i dziedzinę artystyczną.  

Prowadzę również własny sklep internetowy z odzieżą damską, jest on ściśle powiązany z blogiem, nosi również tę samą nazwę Dream - wzięła się ona z tego, że od zawsze było to moje marzenie.


Znajdziecie mnie również w aplikacji Snapchat , w której dodaję zdjęcia na bieżąco, jak i 10sekundowe filmiki, czy to z wybierania towaru, czy to z nowościami kosmetycznymi czy modowymi. A także chwile z życia prywatnego. Mój snap : evelakal

Oporócz powyższych portali społecznościowych mam również fanpage sklepowy, gdzie na bieżąco dodawane są nowości modowe.


Czekam na ciekawe propozycje współpracy. Mogę obiecać, że pozytywnie wpłynie to na rozwój dla obu stron.

Na wszelkie propozycje czekam pod adresem:
dreammbutik@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM FEED

@evelaa